Ćwiczenia na boczki – pozbądź się fałdów tłuszczu w domu

Wylewające się fałdy z zalegającą tkanką tłuszczową doskwierają szczególnie kobietom, ale także mężczyźni miewają z tym problem. Również osoby, które mają wagę w normie, mogą na nie narzekać. Jak pozbyć się boczków, zrzucić je? Żeby usunąć boczki, należy wprowadzić odpowiednią dietę oraz stosować odpowiednie ćwiczenia na boczki. Takie ćwiczenia odchudzające boczki bez odpowiedniej diety spowodują utratę tkanki tłuszczowej, ale będzie to proces, który będzie postępował powoli.

Jeśli chcesz skutecznie usunąć wałeczki musisz zastosować konieczne połączenie: zdrowe odżywianie oraz trening. Dieta na boczki i ćwiczenia pomogą też skutecznie pozbyć się boczków, ale również nadmiarowych kilogramów z pozostałych części ciała. Żeby zwiększyć efektywność ćwiczeń, należy zastosować dietę. Należy zwiększyć ilość spożywanych warzyw i owoców oraz unikać wysoce przetworzonych produktów, czyli takich gotowych ze słoika lub puszki.

 

ćwiczenia na boczki

 

Zalecane jest, aby dieta na boczki składała się z surowych produktów. Zdrowiej będzie używać oliwy z oliwek, olej z pestek winogron zamiast masła czy oleju. Zrezygnuj ze smażenia, zastępując pieczeniem produktów. Zadbaj o dostarczenie zdrowego błonnika, który poprawi metabolizm oraz oczyści organizm z toksyn. Należy wypijać dużo wody, która wspomaga procesy spalania tłuszczu oraz oczyszcza organizm z toksyn. Jeśli pijesz kawę oraz alkohol spróbuj ograniczyć ich spożywanie. Ogranicz również soki, które w swoim składzie zawierają sporą dawkę niepotrzebnego nam cukru. Więcej na ten temat dowiesz się w artykule: dieta na boczki  oraz produkty spalające tłuszcz.

 

Rewelacyjne ćwiczenia na boczki, dzięki którym usuniesz fałdki tłuszczu.

 

Ćwiczenia na boczkićwiczenia na boczki

Każdy pragnie posiadać ładne, zgrabne ciało, jednak nie ma nic za darmo i aby je uzyskać potrzeba trochę naszego wysiłku. Jak zgubić boczki? Jakie ćwiczenia będą najlepsze? Przedstawione poniżej super skuteczne, najlepsze ćwiczenia na boczki nie powinny nikomu sprawić problemów. Może je stosować każdy, o ile nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych. Wszystkie ćwiczenia na boczki bazują na plankach (tzw. deska) więc skutecznie wzmocnią się nasze mięśnie brzucha. Ćwiczenia odchudzające boczki zawierają dużo skrętów, które rewelacyjnie działają na boczki.

Obrazek pierwszy pokazuje ćwiczenie, które potrafi mocno zaangażować mięśnie i wspaniale przyczynia się do usuwania niechcianych boczków (to prawdziwy boczkowy killer). Trening taki działa na każdego i każdy prędzej czy później zobaczy u siebie efekty, czyli uzyskując w końcu upragniony efekt w postaci braku odstających boczków.

Cały trening powinien trwać co najmniej 1 miesiąc, a ćwiczenia na boczki należy wykonywać każdego dnia. Ćwiczenia na pozbycie się boczków nie trwają zbyt długo. W początkowej fazie każde ćwiczenie wykonujemy przez 30 sek. Pamiętaj, aby zmienić złe nawyki w odżywianiu, ponieważ właśnie dlatego tkanka tłuszczowa odkłada się w tym miejscu, a nie innym. Jeśli zastosujecie się do tych wskazówek, to gwarantuję wam, że po jakimś czasie boczków nie będzie.

Jakich efektów można spodziewać się po miesiącu? Odpowiedz na to pytanie, nie jest jednakowa dla każdego, ponieważ efekty u każdego będą inne. Jedni widzą je szybciej, inni później. Po około 30 dniach na pewno będzie zauważalny efekt. Na pewno boczki nie znikną całkowicie, ale każdy poczuje, że w tym miejscu ubyło troszkę tłuszczyku. Na większe efekty musisz dłużej poczekać, więc nie załamuj się i ćwicz systematycznie. Ćwiczenia na boczki w domu należy wykonywać w sposób regularny oraz poprawny technicznie a wtedy z odpowiednią dietą na pewno uzyskasz wymarzony brak boczków. Teoretycznie już wiecie jak spalić boczki, teraz czas na prezentację ćwiczeń.

 

Ćwiczenia na boczki

ćwiczenia odchudzające boczki 01 ćwiczenia odchudzające boczki 02 ćwiczenia odchudzające boczki 04  ćwiczenia odchudzające boczki 05 ćwiczenia odchudzające boczki 06

 

 

 

 

 

 

 

ćwiczenia odchudzające boczki 03

 

 

 

ćwiczenia odchudzające boczki 08

ćwiczenia odchudzające boczki 07

 

 

 

 

 

 

Ćwiczenia na boczki — prezentacja wideo

Plan ćwiczeń:

  1. Deska ze skrętem (0: 17-1: 22) – pozycja wyjściowa: oprzyj się na łokciach, następnie obróć się oraz wyciągnij rękę wysoko w górę, wytrzymaj chwilę i zmień stronę. Wykonując to ćwiczenie, naprawdę można się zmęczyć, gdyż obejmuje większość mięśni Twojego ciała. Wykonaj 8 powtórzeń dla każdej ze stron.
  2. Deska ze skrętem plus (1: 37-2: 16) – cięższa do wykonania odmiana wcześniejszego ćwiczenia, kiedy przekręcasz się w bok, wykonaj biodrem ruch do góry i w dół, następnie wykonaj powtórzenie dla drugiej strony w ten sam sposób.
  3. Deska wysoka (2: 20-2: 54) – powtórka ćwiczenia pierwszego, lecz tym razem podpieramy się na prostych rękach.

Jeśli wykonujesz już ćwiczenia na boczki, ale chcesz szybciej się ich pozbyć to polecam bardzo skuteczny spalacz tłuszczu Olimp Thermo Speed, który to jest bardzo dobrym środkiem, dającym szybkie rezultaty i co istotne nie jest drogi. Polecamy również trochę droższy preparat Dorian Yates – Black Bombs.

 

Zachęcam również do przeczytania najnowszego wpisu: Tiffany boczki oraz Ewa Chodakowska Skalpel

Don`t copy text!