Dieta Sandruni – rozpalająca metabolizm? Opinie

Dieta Sandruni

to według autora dieta rozpalająca metabolizm. Niestety prawda jest taka, że jest to kolejny wynalazek z serii pseudo diet, które swoją skuteczność opierają głównie na suplemencie diety African Mango lub Forskolin. Produkty te są niestety wątpliwej skuteczności, o czym w dalszej części artykułu. Ogólne założenia tej diety są jak najbardziej słuszne. Dieta ta stawia na odpowiedni dobór produktów i zasady zdrowego żywienia. Niestety dieta ta nie przedstawia żadnych szczegółów jakie to produkty i jakie to zasady zdrowego żywienia są tak ważne. Dowiadujemy się za to, że aby dieta Sandruni  – rozpalająca metabolizm była skuteczna należy zakupić suplement diety. Należy wiedzieć, że taki preparat może być jedynie uzupełnieniem diety odchudzającej i nie może być najważniejszym jej elementem.

Najważniejszym elementem w odchudzaniu jest zdrowa dieta oraz ćwiczenia fizyczne. Jak widać dieta Sandruni to wymysł kogoś, kto chce zarobić na sprzedaży suplementu African Mango czy Forskolin, nie przedstawiając żadnych istotnych informacji takich jak np.: jadłospis, jak rozpocząć dietę, brakuje przykładowych posiłków itp.

 

dieta sandruni

 

Sam produkt African Mango według opinii osób, które naprawdę stosowały ten suplement jest oceniany bardzo słabo. Mówię tu o żywych osobach, które naprawdę zakupiły suplement i stosowały według zaleceń producenta. Niestety większość pozytywnych opinii pisanych w internecie na temat tych produktów jest nieprawdziwa. Często opinie przedstawione w komentarzach pisane są przez osoby sprzedające ten produkt na własnej stronie, lub na forum, aby podkręcić sprzedaż. Po zużyciu opakowania osoby, które skusiły się na zakup produktu, stwierdzają, że nie przynosi on pozytywnych efektów.

 

Jeśli nie Dieta Sandruni to co?

Jeśli już chcesz koniecznie zakupić jakiś odchudzający suplement diety, to warto stosować go wraz z jakąś dobrą zdrową dietą np: dieta 1000 kalorii , czy dieta South Beach, które dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych jakie potrzebuje nasz organizm, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli chcesz uzyskać m.in. rzeźbę brzucha to jest specjalnie opracowana  dieta na sześciopak. Jeśli stosujesz dietę i ćwiczysz, uprawiasz sport czy biegasz to możesz zastosować suplementy wspomagające odchudzanie. Do takich produktów zaliczają się wszelkiego rodzaju spalacze tłuszczu, które są bezpieczne, a ich skuteczność została potwierdzona przez liczne testy. Każdy taki produkt jest przebadany i jeśli spełnia wymogi zostaje dopuszczony do sprzedaży na polskim rynku.


W przypadku African mango czy Forskolin są to produkty sprzedawane przez firmy zagraniczne z poza granic naszego kraju i tak naprawdę nie wiadomo co tak naprawdę kryje się w opakowaniach tych suplementów. Zamówienia realizowane są na terenie całej Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Australii, Oceanii oraz Azji, a okres oczekiwania na przesyłkę z African Mango czy Forskolin wynosi od 7 dni roboczych wzwyż.

Wniosek na temat tej diety oraz innych tego typu metod odchudzających jest jeden. Bądźmy uważni, ponieważ w internecie pojawiają się coraz to nowe tego rodzaju pseudo diety, nie posiadające jadłospisu, które pozostawiają wiele do życzenia. Dieta Sandruni to nic innego jak amatorski twór, pseudo dieta nie oferująca nic poza ofertą sprzedaży „wspaniałego suplementu”. Ich autorzy, aby sprzedać produkt potrafią wymyślić dietę wg własnego uznania, nie zawsze oferującą w pełni wartościową metodę odchudzania.

Don`t copy text!