Kaloryfer na brzuchu – zabawne zdjęcia mięśni brzucha

sześciopakŚMIECH TO SAMO ZDROWIE

Podczas dłuższego śmiechu, angażujesz w ruch wszystkie mięśnie brzucha. W tym czasie twoje mięśnie są intensywnie dotleniane, co wpływa twoje samopoczucie, ale również w istotny sposób wpływa to na dobry stan zdrowia fizycznego. Staraj się śmiać jak najczęściej, ponieważ śmiech również poprawia trawienie i przyczynia się do nakręcania metabolizmu, czyli pobudzenia przemiany materii. Śmiejąc się, skurcze mięśni pozytywnie wpływają na pracę jelit, wątroby i śledziony. Głos śmiechu ma początek w częstych skurczach mięśni brzucha oraz przepony.

Ćwicz mięśnie brzucha na wesoło i zbuduj kaloryfer na brzuchu. Super pomysłem na wzmocnienie mięśnie brzucha jest śmianie się do łez. Oglądaj wspólnie ze znajomymi dobrą komedię, albo dobry kabaret i ćwicz kaloryfer na brzuchu, zapewniając sobie fajną zabawę w dobrym towarzystwie. Możesz spróbować również skakania na dmuchanym zamku, co sprawi Ci wiele radości oraz przy okazji wykonasz trening mięśni brzucha. Pora wrócić do dzieciństwa i spróbować przeżyć tą frajdę jeszcze raz. Podczas zabawy spalisz wiele kalorii i sprawisz, że Twoje łydki poprawią swój kształt. Polecam również korzystanie z pływalni, ponieważ podczas pływania trenowane jest całe ciało. Po wszystkim zrób sobie ciepłą kąpiel, co znacznie poprawi krążenie krwi i zrelaksuje Twoje zmęczone ciało.

Poniżej znajduje się galeria obrazków na poprawę humoru przedstawiająca 6 Pack (kaloryfer na brzuchu) we wszelakiej postaci. Jeśli ktoś nie ma czasu i ochoty na ćwiczenia na płaski brzuch, może zafundować sobie sześciopak w łatwiejszy sposób. Śmiej się, twój brzuch to lubi.Jedno jest pewne! Każdy mężczyzna chciałby mieć sześciopak (przeważnie mu się to nie udaje i kończy z oponką na brzuchu). Marzy się nam brzuch zbudowany z mięśni i najlepiej, gdyby udało się osiągnąć taki efekt bez specjalnego wysiłku. Chciałoby się powiedzieć nie możliwe, ale jednak. Dla chcącego nic trudnego! Ci na dole wymyślili jak sobie pomóc i upiększyć swoje ciało 6-pakiem, bez zbędnych ćwiczeń, diety i ani jednej kropli potu. Popatrzcie na to.

 

Kaloryfer na brzuchu. Śmieszne zdjęcia przedstawiające sześciopak

  

 

ABS klaps

śmieszny brzuch

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Don`t copy text!
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pilates na brzuch
Pilates na brzuch, pośladki, nogi

Zamknij