Najlepsza przedtreningówka – ranking

Często tak się zdarza, że brak nam motywacji oraz sił do treningu. Owszem robimy trening, ale czujemy, że nie wykonujemy go na 100% swoich możliwości. Sytuacja taka jest powoduje, że nie osiągamy zadowalających efektów lub nie ma ich wcale. Dotyczy to absolutnie wszystkich dyscyplin sportowych oraz osób które pracują na wyglądem swojej sylwetki.

Rozwiązaniem takiej sytuacji jest odpowiednio dobrana najlepsza przedtreningówka 2018, poniżej zamieściłem ranking przedtreningówek. Taka odżywka zawiera wiele cennych składników, które zwiększają wydolność organizmu, dodaje energii, pomaga przyspieszyć rozbudowę masy mięśniowej oraz redukcję tłuszczu. Jeśli brak Ci ochoty do treningu i przez to efekty twoich treningów są niezadowalające to najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie właśnie odżywki przedtreningowej. Jeśli jesteś w trakcie redukcji wagi taka dobra przedtreningówka potrafi bardzo zmobilizować i ułatwia przetrwanie długich i ciężkich treningów.

Jeśli stosujesz odżywki przedtreningowe to twój trening staje się o wiele przyjemniejszy, gdyż masz więcej siły i ochoty do ciężkich treningów, a efekty można zauważyć znacznie szybciej.

Najlepsza przedtreningówka powoduje efekt pompy w czasie i po treningu. Takie efekt jest bardzo motywujący, oraz sprawia, że składniki odżywcze szybciej docierają do komórek mięśniowych co powoduje szybszy wzrost masy mięśniowej. Taki efekt osiągniesz stosując odżywki przed treningowe z dodatkiem cytruliny, argininy.

 

najlepsza przedtreningówkaNajlepsza przedtreningówka ranking

 

Podstawowe składniki przedtreningówki:

Zawartość odżywek przedtreningowych bywa różny. Jednak jest kilka podstawowych składników, które powtarzają się na opakowaniach profesjonalnych suplementów.

Beta-alanina sprawia, że mamy większą wytrzymałość podczas treningu, dzięki temu możemy trenować ciężej i dłużej. Jeśli połączysz Beta-alaninę z kreatyną to wpłyniesz na szybszy wzrost czystej masy mięśniowej.

Monohydrat kreatyny nasyca nasze mięśnie, przez co ułatwia dotarcie wielu składnikom potrzebnym odżywczym tj. np.: białko, aminokwasy, węglowodany, tłuszcze do naszych komórek mięśniowych. Dzięki temu masz więcej siły na treningach oraz znacząco przyspiesza budowanie czystych mięśni. pomaga również szybciej zregenerować się po intensywnym treningu.

Jabłczan cytruliny to mix cytruliny (aminokwas) oraz kwasu jabłkowego. Składnik ten uczestniczy w syntezie tlenku azotu oraz nasyca kreatyną nasze mięśnie. Liczne testy naukowe wykazały, że systematyczne stosowanie suplementów z jabłczanem cytruliny zwiększa siłę oraz zmniejsza zmęczenie podczas treningu.

Ewodiamina ten składnik ma działanie termogeniczne, czyli zwiększa wydzielanie ciepła co powoduje szybszą utratę tłuszczu z organizmu.

Glukuronolakton dodaje energii oraz pomaga usunąć niechciane produkty przemiany materii.
Tauryna wspomaga transport składników odżywczych do naszych mięśni m.in. kreatyny.

Przedtreningówka może zawierać również kofeinę, może być też bez kofeiny, która redukuje zmęczenie, pobudza organizm do działania oraz poprawia wydolność oraz jasność umysłową.

 

Jakie są najlepsze przedtreningówki ranking? Na rynku istnieje wiele preparatów do zastosowania przed treningiem. Każdy producent zachwala swój produkt, ukazując go ponad produktami konkurencji. Niektórzy producenci nie do końca są uczciwi i oferują produkty, które nie do końca spełniają oczekiwania kupujących. Wielu producentów nie testuje swoich produktów przed wprowadzeniem ich do obrotu. Istnieje wiele produktów, które po prostu działają bardzo słabo. Dzieje się tak dlatego, że producent umieszcza w nich dawki tak małe, że nie mają prawa działać. Nie daj się nabrać i nie wydawaj pieniędzy w błoto. Kiedyś sam się nabrałem na piękną reklamę producenta w której zachwalał jaki to on ma niesamowity produkt, a okazał się totalnym niewypałem. Dla tego postanowiłem w tym artykule „Najlepsze przedtreningówki ranking” zebrać tylko najlepsze odżywki tego typu na rynku, które zostały dokładnie przetestowane i mają bardzo dobre opinie wśród stosujących.

Bardzo ważnym elementem w podejmowaniu decyzji o kupnie takiego stymulanta jest odpowiedni dobór składników, które powinny się wzajemnie uzupełniać występować, współpracować ze sobą. Odpowiednio dobrany skład spowoduje, że skuteczność preparatu będzie optymalne, a Ty osiągniesz efekty na jakich Ci zależało. Wiele źle dobranych składników może doprowadzić do efektów ubocznych oraz braku pozytywnych efektów.

Warto wiedzieć, że zbyt duża ilość antyoksydantów, które są zbawienne dla naszego zdrowia (zwalczają wolne rodniki) zastosowana przed treningiem spowoduje zastopowanie stanu zapalnego koniecznego do wywołania  hipertrofii mięśniowej, a także przeszkadzają w  syntezie tlenku azotu. Jest to bardzo ważne, gdyż tlenek azotu rozszerza naczynia krwionośne powodując lepszą wędrówkę tlenu, aminokwasów, węglowodanów oraz tłuszczów do mięśni. Takie działanie powoduje przyrost masy mięśniowej.

 

 

Najlepsza przedtreningówka – ranking najlepszych produktów na rynku

 

Wybór pośród setek preparatów jest bez odpowiedniej wiedzy bardzo trudnym zadaniem, dlatego chciałem wam to ułatwić i przedstawić zestawienie – ranking: „dobra przedtreningówka” na podstawie mojej wiedzy, licznych testów oraz opinii wielu stosujących zebranych na forum itp. Kliknij na nazwę produktu, jeśli chcesz wiedzieć więcej o danym suplemencie lub chcesz kupić.

 

1. FinaFlex – Stimul8

najmocniejsza przedtreningówka

Najlepsza przedtreningówka jaką stosowałem, wg. mnie absolutny nr. 1. Jedna porcja powodowała po prostu taką energię i chęć do dźwigania żelastwa na treningu, że było to niespotykane dotychczas. Całkowity brak zmęczenia, duże pobudzenie i duży wzrost siły! Wyrywa z kapci 🙂 Jest najmocniejsza. Nie jest to tylko moja opinia, produkt jest bardzo chwalony na forach. Przedtreningówka dzięki, której zrobisz najlepszy trening swojego życia, co przyczyni się do szybszego zwiększenia masy mięśniowej. Tutaj link do produktu.

 

 

Siła 10/10, koncentracja 10/10, pompa 10/10, smak – 10/10.

 

2. Iron Horse – HIGH KICK

przedtreningówkaTa odżywka przedtreningowa jest bardzo mocna, to prawdziwa petarda. Bardzo dobry produkt nie tylko na siłownię, ale również np:. dla biegaczy do biegania czy fighterów do sportów walki. Jeśli nie masz motywacji do treningu, masz słabszy dzień to ta odżywka doda Ci energii na cały trening. Posiada bardzo wiele dobrych opinii również od osób, które trenują sporty walki, biegają czy pływają. Po tym produkcie możecie spodziewać się bardzo dobrego skupienia przez długi czas, dużo energii do działania. Niska zawartość kofeiny sprawia, że osoby, które nie źle tolerują wysokie dawki będą bardzo zadowolone. Bardzo polecam. Link do produktu tutaj.

 

Siła 10/10, koncentracja 10/10, pompa 7/10, smak – 9/10.

 

3. Iron Horse – Thermo Pump

dobra przedtreningówka

Świetny suplement dla osób, które oprócz motywacji do treningu i energii, dodatkowo chcą wspomóc proces spalanie tkanki tłuszczowej. Kompleksowa mieszanka składników Thermo Pump powoduje efekt termo genezy, która powoduje spalanie tkanki tłuszczowej oraz zaopatruje mięśnie w składniki wpływające na wzrost wytrzymałości i siły. Świetnie nadaje się również dla kobiet. Link

 

Siła 10/10, koncentracja 9/10, pompa 9/10, smak – 10/10.

 

4. Berserk Labs – Rave

Najlepsza przedtreningówka

Berserk Labs – Rave to mieszanka zawierająca bardzo dużo składników dla wymagających trenujących. Jest bardzo silną i skuteczną przedtreningówką, która bardzo mocno pobudza! i posiada bardzo dobre smaki. Jeśli jesteś zmęczony, to po zażyciu porcji zapominasz o tym i jesteś w stanie zrobić naprawdę ciężki trening. Bardzo mocno poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych. Smaki rewelacja! Link

 

Siła 10/10, koncentracja 10/10, pompa 10/10, smak – 10/10.

Jaka jest najlepsza przedtreningówka ?
Nie mogę Ci powiedzieć, że ta czy tamta z tych co podałem będzie dla Ciebie najlepsza. To samo tyczy się innych suplementów diety. Każdy oczekuje innych właściwości odnośnie suplementu. Komuś zależy na super pompie podczas treningu oraz dużego pobudzenia, innemu natomiast zależy bardziej na sile i koncentracji. Musisz wybrać czego oczekujesz i wybrać taki, który będzie odpowiadał tobie.

 

Jaka jest dobra przedtreningówka do 50zł?
Najlepsze składniki w odpowiednich dawkach kosztują. W przypadku odżywek przedtreningowych nie ma co oszczędzać i lepiej kupić droższą, dobrą, niż pluć sobie w brodę po zakupie, że mogłem kupić lepszą.

Don`t copy text!