Kategoria: Nowości fitness

Nowości fitness czyli aktualności w kategorii związanej z aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem oraz dbaniem o ogólne zdrowie całego ciała. Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie fitness, zdrowego żywienia, ochrony zdrowia i dziel się swoimi doświadczeniami komentując nowości.

Przeglądaj newsy, wszystkie najnowsze wiadomości, aby być na bieżąco. Najnowsze odkrycia dzięki przeprowadzanym badaniom prestiżowych uniwersytetów i czasopism na całym świecie.

Ciekawostki fitness, nowinki odnośnie ćwiczeń, nowości techniczne – przyrządy do ćwiczeń, gadżety itp., najnowsze odkrycia z dziedziny zdrowia – wszystko co związane ze zdrowym stylem życia.

Aktualne trendy ze świata fitness, zdrowia i urody. Najnowsze suplementy diety, nowości sprzętowe, moda sportowa. Z nami będziesz na bieżąco.

Najnowsze technologie np. aplikacje na telefon, które pomagają nam ćwiczyć, prezentują poszczególne ćwiczenia. Nowoczesne przyrządy elektroniczne mierzą tętno, potrafią zliczyć dystans jaki przebiegliśmy, wszystko to sprawia, że bardziej mobilizujemy się do treningu. Poznaj nowości fitness, najnowsze nowinki, odkrycia naukowo-technologiczne, które pomagają ćwiczącym, dbającym o zdrowie i sportową sylwetkę czy odchudzającym się.

Sprawność fizyczna wpływa na lepszą pracę mózgu

Czy sprawność fizyczna wpływa na lepszą pracę mózgu? W największym i najbardziej szczegółowym badaniu tego typu stwierdzono, że istnieją powiązania między sprawnością fizyczną a poprawą zdolności poznawczych. Naukowcy pokazują również, że ten wzrost mocy...

Kulturystyczne nowości

Świat sportów sylwetkowych cały czas się rozwija i tak jak kiedyś nie było internetu i tak wielu miejsc, gdzie można dowiedzieć się o nowościach, tak obecnie przy tak nowoczesnej technologii jest to bardzo ułatwione. Kulturystyczne...

Kulturystyka aktualności.

W aktualnościach ze świata kulturystyki warto przedstawić ogólnopolskie wydarzenie ESP Sport & Zdrowie, które odbędzie się po raz czwarty  w dniach 23-24 lutego 2019 w Gdańsku. Targi zdrowego trybu życia stawiają na takie cele jak...

Don`t copy text!