Płaski brzuch w tydzień – superbrzuszki dr Tony Catersiano

Płaski brzuch w tydzień, czy to jest możliwe? Przecież to tylko 7 dni! A słyszeliście o ćwiczeniach dr Tony Catersiano? Jeśli nie to przeczytajcie ten artykuł, ponieważ jest to trening dzięki, któremu w zaledwie tydzień możesz uzyskać płaski brzuch.

Dr Tony Caterisano spędził ostatnie 30 lat jako profesor fizjologii ćwiczeń na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Furman w Greenville. Przedstawił i opublikował kilkadziesiąt prac naukowych skupiających się na treningu fizycznym m.in w takich czasopismach jak np.: Medicine and Science in Sports and Exercise, American Journal of Sports Medicine, The Journal of Strength and Conditioning Research, and Journal of Sports Medicine and Physical Fitness. Dr Catersiano twierdzi, że opracowany przez niego trening spowoduje utratę 2 kg i nawet 6 cm z obwodu w tydzień. Są osoby, które przetestowały tą metodę i są przykładem, że płaski brzuch w tydzień jest jak najbardziej możliwy. Dlaczego więc nie sprawdzić na sobie tej obiecującej metody.

Zaznaczmy jednak, że takie rezultaty osiągniesz pod warunkiem, że dasz z siebie wszystko podczas ćwiczeń dr Tony Catersiano. Ćwiczenia musisz wykonywać codziennie i bardzo starannie o tej samej porze przeznaczając na to 40 minut. Są różne opinie na temat tej metody. Nie wszyscy wierzą w cudowne rezultaty po zaledwie 7 dniach treningu. Osobiście uważam, że warto poświecić te 7 dni i przyłożyć się do treningu, a na pewno rezultaty będą. Oczywiście taki trening należy połączyć z odpowiednią dietą, bez tego nie ma mowy o rezultatach.

 

płaski brzuch w tydzień

 

Trening dr Tony Catersiano złożony jest z dwóch rodzajów ćwiczeń na płaski brzuch. Trening ten to połączenie ćwiczeń na mięśnie brzucha z treningiem aerobowym. To dzięki takiemu połączeniu ćwiczeń jak superbrzuszki, odwrócone brzuszki i unoszenie bioder daje on tak spektakularne efekty przy stosowaniu dobrej diety oraz ćwiczymy staranie i systematycznie.

 

Ćwiczenia na płaski brzuch w tydzień

 

Ćwiczenie pierwsze:

Superbrzuszki

superbrzuszki

– Kładziemy się płasko na plecach.
– Podnosimy proste nogi, po czym zgniamy je w kolanach tworząc kąt prosty.
– Kładziemy skrzyżowane ręce na klatce piersiowej.
– Napinamy nasze mięśnie brzucha, jednocześnie podnosząc górną część pleców (broda nie ruchomo).
– Opuszczamy powoli plecy, nie opuszczając do końca na ziemi.
– Ćwiczenie superbrzuszki powtarzaj od 20 do 50 powtórzeń w zależności od twojej formy.

 

Ćwiczenie drugie:

Odwrócone brzuszki

brzuszki odwrócone

– Leżymy na plecach, płasko na podłodze.
– Przesuń proste ręce za głowę i ułóż dłonie pod jakiś cięższy mebel.
– Podnosimy proste nogi, po czym lekko je uginamy.
– Spinamy nasze mięśnie brzucha, trochę podnosząc biodra, pupę i nogi (jak przy świecy).
– Opuszczamy biodra.
– Ćwiczenie odwrócone brzuszki powtarzaj od 20 do 50 powtórzeń w zależności od twojej formy

 

Ćwiczenie trzecie:

Unoszenie bioder

płaski brzuch w tydzień

– połóż się na prawym boku i podpieraj się na prawym łokciu.
– Lewą dłoń opieramy na biodrze
– Spinaj mięśnie brzucha jednocześnie podnosząc biodra do pełne wyprostowania ciała w linii prostej.
– Opuszczamy biodra.
– Ćwiczenie unoszenie bioder powtarzaj od 20 do 50 powtórzeń w zależności od twojej formy

Taki zestaw ćwiczeń wykonujemy 3 razy każdego dnia tak samo. Jeśli masz siłę zrobić więcej to możesz sobie na to pozwolić, rezultaty będą lepsze. Należy pamiętać o tym, że aby uzyskać płaski brzuch w tydzień to nie tylko należy wykonywać ćwiczenia, ale również spożywać 4-5 mniejsze posiłki w ciągu dnia oraz pić dużo wody (około  2 litrów). Dobrze jest też wspomóc się dobrym spalaczem tłuszczu. Tutaj zestawienie najlepszych.

Życzę powodzenia.

Don`t copy text!