Spalanie tłuszczu z brzucha (fat burning) – najlepsze suplementy

Jak spalić tłuszcz? Chcąc uzyskać odpowiednią wagę ciała i mieć szczupłą sylwetkę należy odpowiednio się odżywiać i systematycznie wykonywać ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha. Jednak aby uzyskać płaski brzuch, tzw. sześciopak, przeważnie wymaga to odpowiednio przygotowanych zestawów żywieniowych, treningowych i stosowania odpowiednich suplementów. Nagromadzony w naszym ciele tłuszcz najlepiej usunąć poprzez dużą aktywność fizyczną oraz zastosowanie spalacza tłuszczu (organizm potrzebuje dodatkowej energii z komórek tłuszczowych, dopiero w czasie dużego wysiłku tłuszcz jest spalany). Z pomocą wielu suplementów możesz przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha, zmuszając bardziej organizm do efektywniejszego spalania tłuszczu – fat burning. Trafnie dobrany preparat lub zestaw suplementów istotnie pomoże zwiększyć skuteczność naszych wysiłków w celu poprawy wyglądu brzucha. Napiszę tutaj czym najlepiej się wspomóc, jakie odżywki na spalanie tłuszczu z brzucha stosować, aby szybko osiągnąć płaski, wyrzeźbiony i umięśniony brzuch.

Skuteczne spalanie tłuszczu

 

Spalanie tłuszczu z brzuchaSpalanie tłuszczu

Spalacze tłuszczu (termogeniki) – spalacze tkanki tłuszczowej

Spalanie tłuszczu wymaga samozaparcia, samodyscypliny, a także wiedzy. Najskuteczniejszy i najlepszy suplement – spalacz (odżywka na spalanie tłuszczu) mający w składzie składniki wspomagające proces termogenezy, czyli wytwarzania ciepła i aktywując tym samym szybsze spalanie tłuszczu z brzucha. Najlepszym preparatem będzie środek, który posiada w swoim skaldzie ekstrakty z zielonej herbaty, kofeinę, wyciąg z pieprzu czarnego, korzystnymi dodatkami są także kapsaicyna z pieprzu kajeńskiego, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, ekstrakty z zielonej kawy, yerba mate i herbaty czarnej. Bardzo silny składnik spalaczy to T2, czyli 3,5-Diiodothyronine i jest zalecany bardziej zaawansowanym ćwiczącym, którzy mieli już styczność z naturalnymi odmianami spalaczy. Termogeniki należy zażywać zgodnie z instrukcją dawkowania, przeważnie przed treningiem. Dzięki spalaczom przyspieszysz spalanie tłuszczu z brzucha oraz skuteczniej i szybciej uzyskasz wyrzeźbione mięśnie brzucha.

Najlepsze spalacze tłuszczu, czyli termogeniki nasilają palanie tłuszczu – fat burning i różnią się między sobą mocą działania. Na początek polecamy zastosować środek, który nie zawiera więcej niż 100mg kofeiny na porcję. Nie wiesz jaka odżywka na utratę tłuszczu będzie dobra? Jaki suplement wybrać? Polecam dla kobiet jak i mężczyzn bardzo dobry spalacz tłuszczu Dorian Yates – Black Bombs, który to jest bardzo silnym, skutecznym i bezpiecznym preparatem, dającym szybkie efekty. Środek ten został zwycięzcą w głosowaniu bodybuilding.com w kategorii „Suplement odchudzający roku” !!! Równie skuteczny i tani jest Olimp Thermo Speed, który jest bardzo kultową i cenioną odżywką spalającą tłuszcz. 

CLA – to kwas linolowy to dobre rozwiązanie dla osób ćwiczących, jak i dla tych, które odchudzają się tylko przez dietę. Dobrze wpływa na utratę tłuszczu oraz zmniejszanie cellulitu. CLA działa również na osoby, które nie wykonują ćwiczeń, poprzez aktywne i szybkie spalanie tłuszczu z brzucha oraz nie dopuszcza do odkładania się nowego. Suplement ten dobrze radzi sobie również z cellulitem oraz chroni przed powrotem do poprzedniej wagi (efekt jo-jo). Najlepsze rezultaty osiągniesz, stosując suplement oraz ćwicząc, biegając itp.

L-karnityna – to suplement przeznaczony dla osób aktywnie odchudzających. W organizmie człowieka L-karnityna wspomaga spalanie tłuszczu z brzucha. Proces ten zachodzi w komórkowych piecach (mitochondriach). Suplement ten powinno przyjmować się około 30 minut przed treningiem.

Wspomaga wówczas transport komórek tłuszczowych i sprawia, że większa ilość komórek tłuszczowych jest spalana podczas ćwiczeń. L-karnityna działa tym lepiej, im więcej się ruszamy. Samo przyjmowanie l-karnityny nie rozwiąże problemów z wagą. Nic nie zastąpi diety i treningu, a może jedynie w tym pomóc. Przyjmowanie l-karnityny wraz z dietą i treningiem przyspiesza proces odchudzania oraz zabezpiecza przed skutkami związanymi z nagłym ubytkiem wagi. L-karnityna jaka najlepsza? Zobacz w artykule gdzie przedstawione są najlepsze spalacze tłuszczu ranking 2018. Polecam z tej strony spalacz Animal Cut jeśli cierpisz na bardzo trudny do usunięcia tłuszcz.

Należy pamiętać, że najlepsze suplementy diety pomagają przyspieszyć wypalanie tłuszczu, nadając wyrzeźbioną sylwetkę.  Nie możemy jednak zapomnieć, że odżywka na spalanie tkanki tłuszczowej to jedynie pomocnik, a nie substytut diety i treningu. Stosując nawet najlepszy spalacz tłuszczu i jednocześnie objadając się niezdrowym jedzeniem takim jak np.: fast foody, ciasta, batony, itp. to nie uzyskasz zadowalających efektów. Spalacze tłuszczu należy stosować z głową, a na pewno pomogą pozbyć się tkanki tłuszczowej.https://super-brzuch.pl/spalacze-tluszczu-ranking/

 

Najważniejsze elementy redukcji masy ciała:

Dieta — jest to element najważniejszy. Właściwa dieta to 60% powodzenia w walce z oporną tkanką tłuszczową.

Trening — drugi ważny element w redukcji masy ciała.  Ćwiczenia na brzuch, dieta i spalacze tłuszczu pobudzają metabolizm organizmu, a zwiększona przemiana materii to lepsze spalanie kalorii.

Regeneracja — W trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych mięśnie są uszkadzane. Musimy naprawić uszkodzenia powstałe w naszych mięśniach. W tym celu konieczne jest przekazanie właściwych składników do naszych mięśni, oraz zapewnienie niezbędnej regeneracji w postaci odpowiedniej ilości snu i relaksu.

Suplementacja — suplementy przyspieszające spalanie tłuszczu z brzucha i odchudzanie to pomocna sprawa, aby wesprzeć organizm w walce z tkanką tłuszczową. Spalacz tłuszczu, jakaś dobra odżywka na rzeźbę na pewno przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Należy pamiętać jednak o tym, że skuteczność działania suplementu możemy uzyskać jedynie łącząc go z poprzednimi elementami. Polecamy również aminokwasy rozgałęzione BCAA  pomocne suplementy dla piłkarzy, biegaczy, kolarzy czy wszystkich intensywnie ćwiczących np. na siłowni, którzy pragną utrzymać swoje mięśnie oraz chcą zregenerować się po intensywnym wysiłku.

Don`t copy text!