Suplementy – czy warto stosować suple?

Suplementy diety renomowanych firm można śmiało polecić osobom, które wykonują ćwiczenia na brzuch i chcą szybciej osiągnąć swój cel. Spora część osób na początku obawia się tego typu specyfików, ale nie do końca jest to słusznie podejście, o ile trzymamy się pewnych zasad. Nigdy nie kupujemy suplementów nieznanych firm, podróbek, nielegalnych produktów, szczególnie spalacze tłuszczu (termogeniki), ponieważ suple te mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia. W obrocie internetowym można spotkać specyfiki wymyślonych firm przez jakiegoś amatora, który w warunkach domowych tworzy własne suplementy. Nigdy nie kupuj suplementów nieznanych firm na rynku. Poczytaj w internecie opinie na temat firmy, której produkt zamierzasz zakupić. Najlepiej kupować suple w sklepie stacjonarnym np. dla kulturystów, znanym sklepie internetowym lub aptece.

Poznaj prawdę na temat suplementów

Suplesuple


Wiele nieprawdziwych rzeczy mówi i piszę o legalnych produktach, nie wiem, czy ludzie zdają sobie sprawę, że obrót firmowych produktów na naszym krajowym rynku kontroluje główny inspektor sanitarny. To on ponosi odpowiedzialność za wdrażanie specyfików na rynek. Ogólna dostępność w aptekach wcale nie oznacza, że suplementy diety można traktować jak leki. Są to wspomagacze w osiągnięciu jakiegoś celu, a nie preparaty leczące zdrowie.

 

Wiele osób odrzuca chęć zastosowania preparatów, pomagających w odchudzaniu uważając, że właściwa dieta i uprawianie sportu szybko pozwolą osiągnąć cel. Suplementy diety wspomogą drogę do szybszego osiągnięcia celu. Polecam legalny, sprawdzony i skuteczny spalacz tłuszczu – tutaj link lub tańszy produkt, ale równie skuteczny tutaj.

 

OSTRZEŻENIE


Przestrzegamy przed stosowaniem specyfiku o nazwie DNP. Niedawno w mediach i na portalach internetowych pojawiła się informacja o młodej dziewczynie z Warszawy, która zmarła po zastosowaniu spalacza tłuszczu o nazwie DNP.

W internecie reklamowany jest jako suplement, najmocniejszy spalacz tłuszczu. Owszem wpływa on na zmniejszenie wagi, ale jest przy tym bardzo niebezpieczny dla zdrowia i życia! Sprzedaż DNP  (jako preparat spożywczy) jest całkowicie nielegalna!

Środek ten jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia, czego przykład wydarzył się niedawno w Polsce. Specyfik ten nie jest środkiem sterydowym, ani też narkotykiem. DNP jest o wiele razy bardziej niebezpieczny niż sterydy czy też jakikolwiek narkotyk.

Suplementy diety

suplementy diety

DNP to skrót od nazwy związku chemicznego 2,3-dinitrofenol. Informacji na temat tej substancji nie znajdziemy prawie nigdzie, nawet w środowiskach lekarskich. Składnik ten, ze względu na bardzo dużą toksyczność, DNP nigdy nie został zastosowany w lecznictwie. Dawno temu był testowany u ludzi z hipotermią, czyli wyziębieniem organizmu, lecz wszyscy lekarze, którzy uczestniczyli w badaniach, potracili swoje licencje.
Kiedyś DNP miało zastosowanie w wytwarzaniu materiałów wybuchowych, a także do niszczenia pasożytów roślin (preparat ten jest na liście substancji niszczących florę i zanieczyszczających środowisko). Na chwilę obecną Dinitrofenol znalazł zastosowanie w procesie wytwarzania barwników oraz w testach na organizmach zwierzęcych odnośnie do fosforylacji oksydacyjnej.
Przed zażywaniem jakichkolwiek produktów, szczególnie mających usprawnić spalanie tkanki tłuszczowej, zalecam wizytę u lekarza, który na pewno po odpowiednich badaniach, poinformuje nas, o możliwości korzystania z tychże ulepszaczy. Pamiętajmy jednak by wszystko robić z głową, gdyż zdrowie jest najważniejsze.

Don`t copy text!